Digital Quality House

Digital Quality House to centrum kompetencji cyfrowych. Jesteśmy zespołem składającym się ze specjalistów, który na co dzień zajmuje się kompleksowym procesem digitalizacji firm oraz organizacji. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientom, obsługujemy kompleksowo firmy na różnych etapach procesu digitalizacji. Nasz zespół rozumie biznes, dlatego wychodzimy z założenia: powiedz nam jakie masz problemy biznesowe, jakie procesy chcesz usprawnić, lub zastanawiasz się w jaki sprzęt będzie najlepszy dla Twojej organizacji? – my dobierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojej organizacji. Grupa Digital Quality House składa się z następujących form prawnych:

  1. DQH Jakub Latoszewski, partner Microsoft oraz Webcon – wdrożenia, migracje, integracje, szkolenia oraz usługi programistyczne. Jeśli chodzi o produkty Microsoft to specjalizujemy się w M365, zaawansowanej konfiguracji Teams, SharePoint, MS SQL, Win Serv oraz Azure. Firma organizuje również konferencję IT – „Future is now |powered by DQH”
  2. DQH Solutions Sp. z o.o., dostawca i partner największych światowych producentów sprzętu i rozwiązań IT m.in. DELL, Fujitsu, Brother, Lenovo, HPE, IBM, Hillstone, Logitech, Fortinet, Paloalto itd. Spółka świadczy również usługi instalacyjne oraz konfiguracyjne infrastruktury IT oraz okablowania strukturalnego,

 Nasze doświadczenie potwierdza realizacja projektów dla sektora finansowego, produkcyjnego, medycznego, publicznego oraz telekomunikacji.

profprojekt.pl

Kompleksową obsługę IT w Warszawie świadczymy już od 1997 r. Przez ten czas w zespole Profinformatyki udało nam się zgromadzić doświadczonych informatyków, programistów i serwisantów, a także młodych pasjonatów i entuzjastów. Ta mieszanka wiedzy i świeżych pomysłów sprawdza się idealnie – stale wprowadzając do naszej pracy jeszcze nowsze i jeszcze skuteczniejsze rozwiązania. W ten sposób możemy dać naszym klientom pełen zakres wsparcia informatycznego.

SysGreat

Firma SysGreat powstała ponad 15 lat temu. Łączymy doświadczenie i innowacje podczas świadczonych przez nas usług.
Nasza oferta to:
– Stała obsługa informatyczna firm (Outsourcing IT)
Tworzenie stron internetowych
Pozycjonowanie (SEO) stron i sklepów internetowych w Google
– Zdalna pomoc informatyczna
Marketing internetowy
– Audyty (UX) użyteczności stron i sklepów internetowych – zwiększanie konwersji
– Audyty SEO pod pozycjonowanie stron w Google
– Content Marketing – tworzenie wartościowych treści
Kampanie Google Ads (linki sponsorowane)
Kampanie Facebooku
Kliknij na nasze logo, aby lepiej poznać naszą ofertę.

ICTLab

Analizujemy biznes w zakresie teleinformatyki i telekomunikacji, następnie w oparciu o plany rozwoju naszego Klienta proponujemy rozwiązania, które ten rozwój wesprą i przyspieszą. Dodatkowo generujemy oszczędności, tak aby zawsze zakończyło się to zyskiem finansowym dla Klienta. Koordynujemy wdrożenie usług, ewentualnie dostaw potrzebnego sprzętu i jesteśmy z Klientem do momentu pełnego pomyślnego wprowadzenia projektu. Wszystko to ma na celu zwiększenie zysków firmy: usprawnienie, rozwój, nowe obszary działania czy efektywniejsze procesy – to wszystko przekłada się na dodatkowe pieniądze.

Netcom Building Technologies Sp. z o.o.

Firma Netcom Building Technologies Sp. z o.o. została założona w Szczecinie w 2012 roku jako spółka „córka” firmy NETCOM Sp. J. działającej od 1999 roku. Od początku jesteśmy związani z branżą telekomunikacyjno-elektryczną, operując nie tylko w rejonie województwa zachodniopomorskiego, ale także na terenie województw ościennych.

ITvip

Firma ITvip to zespół zgranych, zaangażowanych w świat IT specjalistów, których połączyła wspólna pasja i lata doświadczenia w branży komputerowej. Doskonale rozumiemy wymagania dzisiejszego rynku, mnogość istniejących dziś rozwiązań z dziedziny oprogramowania i sprzętu. Od 8 lat obsługujemy klientów na terenie trójmiasta i okolic. Jednak nasz zasięg obejmuje cały kraj oraz spółki znajdujące się zagranicą – głównie pracując zdalnie.

Zakres naszych usług:
– obsługa IT firm,
– zdalna pomoc informatyczna,
– zaawansowana naprawa sprzętu komputerowego,
– pomoc przy uzyskaniu certyfikatów bezpieczeństwa.

Każdej firmie gwarantujemy:
– delegowanie odpowiedzialności,
– aktywne doradztwo i propozycje rozwiązań, które wpływają korzystnie na funkcjonowanie firmy,
– elastyczne podejście oparte na współpracy partnerskiej,
– błyskawiczny czas reakcji – nawet do 20 minut od przyjęcia zgłoszenia,
– dzięki bardzo dobremu zarządzniu zasobami – atrakcyjne formy współpracy, pomagające ograniczyć koszty bez utraty jakości.

Solsoft

Solsoft to software house wyspecjalizowany w tworzeniu oprogramowania dedykowanego klasy enterprise, w szczególności systemów back office. Nasze doświadczenie sięga 2007 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność we Wrocławiu. W swoim zespole posiadamy blisko 50 specjalistów, tworzących zespoły odpowiedzialne za kompleksową realizację projektów w najnowszych technologiach, a także wspierające je od strony biznesowej. Działamy globalnie dla międzynarodowych klientów takich jak: Volkswagen, Swisscom, Supra Brokers, PZMOT, Bosch, Fresenius Kabi czy Rexel. Pewnie poruszamy się w technologii Java, a elastyczne podejście do projektów, dobrą i kreatywną atmosferę w firmie zapewnia nasza wewnętrzna kultura pracy i metodologia Agile.

Hadatap

Specjalizujemy się w zastosowaniach RFID, budując aplikacje do usprawniania wykorzystywanych u naszych klientów systemów ERP, WMS lub innych, dodając dedykowane rozwiązania software’owe zawierające wszystkie niezbędne interfejsy. Dostarczamy również nowoczesny i sprawdzony hardware niezbędny do realizacji powierzonych nam zadań.  Nasze działania mają na celu maksymalizację użycia infrastruktury obecnej u klienta – redukując w ten sposób koszty.

Eveo

Firma Eveo jest czołowym polskim producentem rozwiązań audio-wideo oraz systemów rezerwacji sal. Liczne wdrożenia w Polsce i za granicą plasują Eveo w gronie światowych liderów z branży audio-wideo. Firma istnieje na rynku od 2008 roku i w tym czasie dostarczyła swoje rozwiązania do ponad 700 firm i obiektów typu: administracja, hotele, korporacje, przemysł, obiekty sportowe, obiekty konferencyjne czy nowoczesne obiekty biurowe.

Firma Eveo funkcjonuje w modelu Partnerskim. Oznacza to, że współpracuje z firmami będącymi integratorami, którzy implementują i wdrażają system URVE u Klientów. Firmy te są przeszkolone i znają bardzo dobrze system URVE. Obecnie firma posiada około 100 aktywnych Partnerów. Ten model działalności pozwala docierać do firm w Polsce i za granicą, stąd tak duża liczba wdrożeń i Klientów używających systemu URVE.

e-sphere

e-sphere to eksperci w tworzeniu wydajnych rozwiązań e-commerce w oparciu o platformę SAP Hybris. Kompleksowo doradzamy w biznesie i pomagamy we wzmacnianiu swojej pozycji rynkowej poprzez cyfrową transformację. Używana technologia pozwala nam tworzyć rozwiązania stabilne i adaptowalne do zmieniających się realiów: nowe rynki, kanały sprzedaży, media społecznościowe. A przede wszystkim zapewnić użytkownikom spójne doświadczenie marki, oparte na podejściu omnichannel. Metodologia Agile, warunkowana feedbackiem i personalną autonomią, gwarantuje realizowanym projektom indywidualne podejście i elastyczność. Nasze aktualne projekty generują 23% obrotu 10 największych spółek B2B w Szwajcarii, a kompetencje zostały potwierdzone przez SAP, które przyznało nam prestiżowy status Hybris Silver Partner.

PHU NETKO

Firma istnieje do 1998 roku. Wykonujemy instalacje abonenckie dla operatorów  telekomunikacyjnych, m.in od 1999 roku dla Netia S.A. (wcześniej Telefonia Dialog) na terenie Wrocławia. Wyżej wymienione instalacje wykonujemy także dla Orange S.A. Dodatkowo zajmujemy się również instalacjami teletechnicznymi i monitoringiem. Specjalizujemy się  w abonenckich i dosyłowych sieciach światłowodowych.

POSITIVE

Firma POSITIVE specjalizuje się w sektorze innowacyjnych rozwiązań multimedialnych typu:

– digital signage,

– ściany video (video wall),

– monitory bezszwowe,

– monitory wielkoformatowych,

– projektory i rzutniki,

– ekrany,

– totem informacyjny,

– ekrany dotykowe,

– ekrany led public display,

– ekrany plazmowe lcd,

– telebimy,

– reklama wizualna,

– cyfrowe nośniki reklamowe (outdoor indor),

– reklama cyfrowa narrowcasting screen projection,

– monitory medyczne.

ActIT

ActIT przede wszystkim doradza w zakresie biznesu i możliwości jakie daje wykorzystanie technologii informatycznych dla biznesu naszych klientów głownie na terenie Wrocławia. Nasze podejście wynika z filozofii „Lepszego Stylu IT”, który skupia się na szukaniu najlepszego rozwiązania dla klientów i jednocześnie sprzeciwia się sprzedaży na siłę niepotrzebnych i drogich rozwiązań.

Proponujemy naszym klientom audyt i konsultacje w zakresie infrastruktury IT, fachowe wdrożenia i opiekę w całym cyklu życia projektu. Oferujemy rozwiązania z obszaru server i storage, wirtualizacji oraz bezpieczeństwa informatycznego.

CONSORCIUMSTS

CONSORCIUMSTS może zaproponować Państwu kompleksową obsługę, obejmującą projektowanie, montaż i dostawę sprzętu w dziedzinie poniższych instalacji:

– Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu,
– Systemy Telewizji Przemysłowej,
– Systemy Inteligentnego Zarządzania Budynkami,
– Systemy kontroli parkingów i wjazdów,
– Systemy Antykradzieżowe,
– Systemy Wykrywania Folii Aluminiowych,
– Systemy Sygnalizacji Pożaru,
– Systemy Kontroli Dostępu,
– System Snow Meter,
– System sygnalizujący otwarcie włazu/klapy,
– Systemy Kongresowe i Nagłośnieniowe,
– Systemy Rejestracji Czasu Pracy,
– Oświetlenie Przemysłowe,
– Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze,
– Tripody, bramki kontroli wejścia,
– Prześwietlarki poczty i bagażu,
– Systemy Detekcji Gazu,
– Sieci Strukturalne.

IT-LEASING

Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące praktycznie wszystkie aspekty informatyzacji przedsiębiorstw.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna firm, instytucji i fundacji.

Nasz zespół to profesjonaliści z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.

SEEV

TELEKOMUNIKACJA DLA BIZNESU

SEEV jest operatorem sieci Internet Union S.A i dostawcą internetu dla firm na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy zintegrowane rozwiązania telekomunikacyjne dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, sektora publicznego oraz dla operatorów. Wykorzystanie dwóch różnych typów transmisji danych (światłowód i radiolinia 5Gh i 24Gh) pozwala na dostosowanie usługi do potrzeb i specyfiki każdej branży. W ramach naszej oferty internetu dla biznesu zapewniamy symetryczne pasmo dla firm, które zapewnia efektywną i bezproblemową pracę, a także szereg usług dodatkowych i wspierających, takich jak monitoring IP, intranet oraz telefonię SEEV.

CLEVERly

CLEVERly dostarcza kompleksowe usługi w obszarach: Lead Generation, marketingu (B2B), PR, e-commerce, konsultingu IT i zarządzania projektami IT. Posiadamy 10 lat doświadczenia we współpracy z producentami, resellerami i dystrybucją w branży IT . Budujemy własne aplikacje, rozwiązania mobilne i dedykowane platformy SaaS na potrzeby naszych klientów. Świadczymy usługi biura prasowego. Jesteśmy twórcą rozwiązania COMPARATOR.IT (www.comparator.it) – pierwszej w Polsce platformy Cloud SaaS do agregacji i konfiguracji rozwiązań IT z systemem automatyzacji sprzedaży i analityką Big Data.

Delta-Telkom

Obecnie, ponad 20 lat obecności Delta Telkom na rynku informatycznym oraz telekomunikacyjnym, przygotowało nas na realizację projektów dla najbardziej wymagających Klientów. Nowatorskie rozwiązania, które znajdą Państwo w naszej ofercie, powstały z myślą o zapewnieniu wszechstronnej obsługi zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla oddziałów korporacji, które dysponują swoimi sieciami telekomunikacyjnymi.

Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest fakt, że tworzone przez nas narzędzia oparte są jedynie na sprawdzonych produktach światowych producentów sprzętu i oprogramowania z branży teleinformatycznej, telekomunikacyjnej oraz z branży zabezpieczeń (m.in.: Extreme, Huawei, Alcatel-Lucent Enterprise czy HIKVISION).

Inwep

Inwep oferuje najwyższy standard usług związanych z dostępem do Internetu.
Nasze produkty kierowane są do wymagających odbiorców biznesowych, oczekujących szybkich, stabilnych i niezawodnych łącz dostępu do Internetu oraz transmisji danych. Jako niezależny operator posiadamy własną sieć światłowodową na terenie Warszawy oraz profesjonalne łącza radiowe. Jesteśmy uczestnikami punktów wymiany ruchu, członkiem organizacji RIPE oraz posiadamy status Local Internet Registry (LIR). W swojej ofercie posiadamy także Internet mobilny LTE oraz telefonię komórkową. Oferowane przez nas łącza charakteryzują się wysoką niezawodnością i stabilnością.

Od wielu lat nasze działania są ściśle ukierunkowane na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Znamy potrzeby naszych klientów i profesjonalnie doradzamy im w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Euronet

Od 1991 roku świadczymy usługi z zakresu outsourcingu IT dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych i organizacji budżetowych, zlokalizowanych na terenie miasta Warszawy. Dla klientów z całego kraju budujemy strony www i świadczymy usługi graficzne. Copywriting, szkolenia i rozwój, doradztwo biznesowe i psychologiczne to kolejne obszary naszej działalności.

Telecom Evolution

Świadczymy usługi IT od 2009 roku, tworzymy indywidualne rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne. Dostarczamy usługi w zakresie telefonii stacjonarnej i komórkowej, Internet, usługi kolokacji. Administrujemy serwerami oraz zarządzamy sieciami teleinformatycznymi, realizujemy usługi dla podmiotów z branży call center.

IT Omega

Obsługa informatyczna firm, outourcing IT.

Zajmujemy się wdrożeniami (montaż, instalacje, konfiguracje) całych infrastruktur informatycznych (sieci, serwerów, stacji roboczych).

Administrujemy: Serwerami (poczty, plików, domen, wydruku) zdalnie i lokalnie. Urządzeniami końcowymi (PC, laptop, tablet, smartfon) zdalnie i lokalnie. Urządzeniami sieciowymi (routery, switche).

Zarządzamy kopiami bezpieczeństwa danych, wykonujemy archiwizacje danych, kontrole poprawności wykonywania kopii zapasowych, zabezpieczamy dane przechowywane zarówno na serwerach jak i stacjach roboczych.

Serwisujemy komputery stacjonarnych i laptopy, serwery oraz urządzenia sieciowe. Posiadamy dwa profesjonalne sklepy i serwisy komputerowe – dzięki nim skracamy czas ewentualnych napraw do minimum.

Oferujemy profesjonalne wsparcie informatyczne:

– z gwarantowanym czasem reakcji (zdalnie nawet do 30 minut, on site nawet do 2 godzin od zgłoszenia),

– stałe wizyty serwisowe – informatyk co najmniej raz w tygodniu,

– wielu specjalistów IT – Windows Server, Linux, sieci, CRM, ERP, pozycjonowanie, marketing internetowy,

– dwa stacjonarne sklepy i serwisy komputerowe – rozwiązania IT dostarczamy kompleksowo.

NGsolutions

NGsolutions Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 2005 r. Od samego początku, celem firmy jest dostarczenie wysokiej jakości usług informatycznych. Specjalizujemy się w informatycznej obsłudze średnich przedsiębiorstw oraz świadczeniu usług outsourcingu IT.

TELECOM-SERVICE Urządzenia Telekomunikacyjne i Elektroniczne inż. Hieronim Hejwosz

Firma zajmuje sie sprzedażą, montażem, serwisem central telefonicznych cyfrowych i analogowych Panasonic, Slican, Platan. Zakres wykonywanych usług obejmuje również wykonawstwo sieci teleinformatycznych.

W ofercie handlowej posiadamy centrale telefoniczne Slican i  Platan, telefaksy, telefony firmy Panasonic.

Intelligent Technologies S.A.

Jako partner technologiczny od wielu lat wdrażamy najnowocześniejsze i profesjonalne rozwiązania teleinformatyczne oraz multimedialne dla biznesu. Specjalizujemy się zarówno w kompleksowej obsłudze telekomunikacyjnej budynków komercyjnych, jak i powierzchni biurowych. Budujemy stałe relacje z naszymi Klientami w oparciu o najwyższy poziom jakości obsługi, własną sieć światłowodową oraz elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb Klienta.

Integrated Professional Solutions

Jesteśmy pasjonatami najnowszych technologii. To one dają nam siłę napędową do szukania i tworzenia nowoczesnych rozwiązań dla naszych Klientów. Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do jak najszerszej oferty sprzętu oraz rozwiązań teleinformatycznych i audio-wizualnych (multimedia), gwarantując stałe i profesjonalne wsparcie techniczne naszych inżynierów. Chcemy, aby nasi Klienci mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze – na rozwoju własnego biznesu.

Oferujemy pełną gamę usług wdrożeniowych w tym: instalacje elektryczne, teletechniczne, automatyki, bms, kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne, multimedialne oraz wielofunkcyjne systemy sprzętowe dla Biznesu renomowanych producentów. Posiadamy stabilną i ugruntowaną pozycję na polskim rynku.

Jesteśmy ponadto jedynym w Polsce Partnerem i wyłącznym Przedstawicielem na rodzimym rynku producenta Ericsson-LG (dawniej LG-Nortel).

Fundacja Intelligent Technologies

Głównym celem FIT jest wspieranie rozwoju gospodarki i nauki, ze szczególnym uwzględnieniem budowania w Polsce silnego w kompetencje społeczeństwa informacyjnego. Misją FIT jest tworzenie nowoczesnej myśli technologicznej. Promujemy rozwój innowacyjnych narzędzi, wspierających wszechstronne doskonalenie się i edukację zróżnicowanych wiekowo grup społeczeństwa.

Omega Enterprise Services

Omega Enterprise Services powstała z potrzeby dostarczenia niezawodnych rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje profesjonalne oraz kompleksowe usługi z zakresu finansów, księgowości, kadr i płac, IT, marketingu, czy usług prawnych. Dzięki połączeniu najnowszych rozwiązań technologicznych, wraz z wykorzystaniem profesjonalnej wiedzy ekspertów zapewniamy wyjątkową obsługę dla Partnerów Biznesowych oraz Klientów.