Krok 1

Wypełniasz poniższy formularz

Krok 2

Kontaktuje się z Tobą FITE Manager

Krok 3

Dopełniasz formalności i stajesz się członkiem FITE

Dołącz do nas!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych w powyższym formularzu kontaktowym przez Stowarzyszenie „Federation of IT Experts” z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy, w celu obsługi zapytań.

  Klauzula informacyjna
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie „Federation of IT Experts” z siedzibą w Sękocinie Nowym… Więcej

  ×

  Klauzula informacyjna

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie „Federation of IT Experts” z siedzibą w Sękocinie Nowym, Al. Krakowska 61A, 05-090 Sękocin Nowy.

  Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), „RODO”.

  W sprawie danych osobowych możesz skontaktować się przez formularz kontaktowy na stronie https://fite-pl.org/ lub pod e-mailem lub pisemnie na adres naszej siedziby.

  Masz prawo żądać od administratora realizacji praw przysługujących Ci zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w tym prawa dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia, usunięcia, prawa do ograniczenia przetwarzania danych a także prawa do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  W oparciu o Twoje dane osobowe administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania, Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji celu ich przetwarzania.
  Zgodę można w każdej chwili wycofać, poprawić lub zmienić. Wycofanie zgody nie będzie miało skutków w stosunku do danych przetwarzanych przed jej wycofaniem.

  Zgoda na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej*
  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.