Inwep Sp. z o.o.

Inwep oferuje najwyższy standard usług związanych z dostępem do Internetu.
Nasze produkty kierowane są do wymagających odbiorców biznesowych, oczekujących szybkich, stabilnych i niezawodnych łącz dostępu do Internetu oraz transmisji danych. Jako niezależny operator posiadamy własną sieć światłowodową na terenie Warszawy oraz profesjonalne łącza radiowe. Jesteśmy uczestnikami punktów wymiany ruchu, członkiem organizacji RIPE oraz posiadamy status Local Internet Registry (LIR). W swojej ofercie posiadamy także Internet mobilny LTE oraz telefonię komórkową. Oferowane przez nas łącza charakteryzują się wysoką niezawodnością i stabilnością.

Od wielu lat nasze działania są ściśle ukierunkowane na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Znamy potrzeby naszych klientów i profesjonalnie doradzamy im w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Telecom Evolution Sp. z o.o.

Świadczymy usługi IT od 2009 roku, tworzymy indywidualne rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne. Dostarczamy usługi w zakresie telefonii stacjonarnej i komórkowej, Internet, usługi kolokacji. Administrujemy serwerami oraz zarządzamy sieciami teleinformatycznymi, realizujemy usługi dla podmiotów z branży call center.

IT Omega Sp. z o.o.

Obsługa informatyczna firm, outourcing IT.

Zajmujemy się wdrożeniami (montaż, instalacje, konfiguracje) całych infrastruktur informatycznych (sieci, serwerów, stacji roboczych).

Administrujemy: Serwerami (poczty, plików, domen, wydruku) zdalnie i lokalnie. Urządzeniami końcowymi (PC, laptop, tablet, smartfon) zdalnie i lokalnie. Urządzeniami sieciowymi (routery, switche).

Zarządzamy kopiami bezpieczeństwa danych, wykonujemy archiwizacje danych, kontrole poprawności wykonywania kopii zapasowych, zabezpieczamy dane przechowywane zarówno na serwerach jak i stacjach roboczych.

Serwisujemy komputery stacjonarnych i laptopy, serwery oraz urządzenia sieciowe. Posiadamy dwa profesjonalne sklepy i serwisy komputerowe – dzięki nim skracamy czas ewentualnych napraw do minimum.

Oferujemy profesjonalne wsparcie informatyczne:

– z gwarantowanym czasem reakcji (zdalnie nawet do 30 minut, on site nawet do 2 godzin od zgłoszenia),

– stałe wizyty serwisowe – informatyk co najmniej raz w tygodniu,

– wielu specjalistów IT – Windows Server, Linux, sieci, CRM, ERP, pozycjonowanie, marketing internetowy,

– dwa stacjonarne sklepy i serwisy komputerowe – rozwiązania IT dostarczamy kompleksowo.

NGsolutions Sp. z o.o.

NGsolutions Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 2005 r. Od samego początku, celem firmy jest dostarczenie wysokiej jakości usług informatycznych. Specjalizujemy się w informatycznej obsłudze średnich przedsiębiorstw oraz świadczeniu usług outsourcingu IT.

TELECOM-SERVICE Urządzenia Telekomunikacyjne i Elektroniczne inż. Hieronim Hejwosz

Firma działa od 1984 roku. Zajmuje się montażem i serwisem central telefonicznych oraz wykonawstwem sieci teleinformatycznych.

Posiadam stronę internetową telecom-service.ngb.pl

Intelligent Technologies S.A.

Jako partner technologiczny od wielu lat wdrażamy najnowocześniejsze i profesjonalne rozwiązania teleinformatyczne oraz multimedialne dla biznesu. Specjalizujemy się zarówno w kompleksowej obsłudze telekomunikacyjnej budynków komercyjnych, jak i powierzchni biurowych. Budujemy stałe relacje z naszymi Klientami w oparciu o najwyższy poziom jakości obsługi, własną sieć światłowodową oraz elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb Klienta.

Integrated Professional Solutions

Jesteśmy pasjonatami najnowszych technologii. To one dają nam siłę napędową do szukania i tworzenia nowoczesnych rozwiązań dla naszych Klientów. Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom dostępu do jak najszerszej oferty sprzętu oraz rozwiązań teleinformatycznych i audio-wizualnych (multimedia), gwarantując stałe i profesjonalne wsparcie techniczne naszych inżynierów. Chcemy, aby nasi Klienci mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze – na rozwoju własnego biznesu.

Oferujemy pełną gamę usług wdrożeniowych w tym: instalacje elektryczne, teletechniczne, automatyki, bms, kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne, multimedialne oraz wielofunkcyjne systemy sprzętowe dla Biznesu renomowanych producentów. Posiadamy stabilną i ugruntowaną pozycję na polskim rynku.

Jesteśmy ponadto jedynym w Polsce Partnerem i wyłącznym Przedstawicielem na rodzimym rynku producenta Ericsson-LG (dawniej LG-Nortel) oraz monitorów dotykowych marki D3.

Fundacja Intelligent Technologies

Głównym celem FIT jest wspieranie rozwoju gospodarki i nauki, ze szczególnym uwzględnieniem budowania w Polsce silnego w kompetencje społeczeństwa informacyjnego. Misją FIT jest tworzenie nowoczesnej myśli technologicznej. Promujemy rozwój innowacyjnych narzędzi, wspierających wszechstronne doskonalenie się i edukację zróżnicowanych wiekowo grup społeczeństwa.

Omega Enterprise Services

Omega Enterprise Services powstała z potrzeby dostarczenia niezawodnych rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje profesjonalne oraz kompleksowe usługi z zakresu finansów, księgowości, kadr i płac, IT, marketingu, czy usług prawnych. Dzięki połączeniu najnowszych rozwiązań technologicznych, wraz z wykorzystaniem profesjonalnej wiedzy ekspertów zapewniamy wyjątkową obsługę dla Partnerów Biznesowych oraz Klientów.

Omega Finance

Omega Finance jest spółką holdingową z kapitałem prywatnym, która dostarcza usługi finansowe. Rozwijamy firmy zajmujące się technologiami informatycznymi i telekomunikacyjnymi, a wzrosty osiągamy w dobrej kondycji finansowej. Koncentrujemy się na pozyskiwaniu nowych Partnerów, produktów, przedsięwzięć i liderów do naszej „rodziny”.

Omega Equity Portfolio

Omega Equity Portfolio jest Spółką holdingową z kapitałem prywatnym i siedzibą w Warszawie. Firmy zajmujące się technologiami informatycznymi i telekomunikacyjnymi są przez nas nabywane, a następnie rozwijane w duchu uczciwości, doskonałości, synergii i innowacji. Powołana przez nas Fundacja wykorzystuje nasze umiejętności i pasję, aby pomóc dzieciom w jak najlepszy sposób wykorzystać ich potencjał.