Jako partner technologiczny od wielu lat wdrażamy najnowocześniejsze i profesjonalne rozwiązania teleinformatyczne oraz multimedialne dla biznesu. Specjalizujemy się zarówno w kompleksowej obsłudze telekomunikacyjnej budynków komercyjnych, jak i powierzchni biurowych. Budujemy stałe relacje z naszymi Klientami w oparciu o najwyższy poziom jakości obsługi, własną sieć światłowodową oraz elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb Klienta.

Fundacja Intelligent Technologies

Głównym celem FIT jest wspieranie rozwoju gospodarki i nauki, ze szczególnym uwzględnieniem budowania w Polsce silnego w kompetencje społeczeństwa informacyjnego. Misją FIT jest tworzenie nowoczesnej myśli technologicznej. Promujemy rozwój innowacyjnych narzędzi, wspierających wszechstronne doskonalenie się i edukację zróżnicowanych wiekowo grup społeczeństwa.

Omega Enterprise Services

Omega Enterprise Services powstała z potrzeby dostarczenia niezawodnych rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje profesjonalne oraz kompleksowe usługi z zakresu finansów, księgowości, kadr i płac, IT, marketingu, czy usług prawnych. Dzięki połączeniu najnowszych rozwiązań technologicznych, wraz z wykorzystaniem profesjonalnej wiedzy ekspertów zapewniamy wyjątkową obsługę dla Partnerów Biznesowych oraz Klientów.

Omega Finance

Omega Finance jest spółką holdingową z kapitałem prywatnym, która dostarcza usługi finansowe. Rozwijamy firmy zajmujące się technologiami informatycznymi i telekomunikacyjnymi, a wzrosty osiągamy w dobrej kondycji finansowej. Koncentrujemy się na pozyskiwaniu nowych Partnerów, produktów, przedsięwzięć i liderów do naszej „rodziny”.

Omega Equity Portfolio

Omega Equity Portfolio jest Spółką holdingową z kapitałem prywatnym i siedzibą w Warszawie. Firmy zajmujące się technologiami informatycznymi i telekomunikacyjnymi są przez nas nabywane, a następnie rozwijane w duchu uczciwości, doskonałości, synergii i innowacji. Powołana przez nas Fundacja wykorzystuje nasze umiejętności i pasję, aby pomóc dzieciom w jak najlepszy sposób wykorzystać ich potencjał.

NGsolutions Sp. z o.o.

NGsolutions Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 2005 r. Od samego początku, celem firmy jest dostarczenie wysokiej jakości usług informatycznych. Specjalizujemy się w informatycznej obsłudze średnich przedsiębiorstw oraz świadczeniu usług outsourcingu IT.

Telecom Evolution Sp. z o.o.

Świadczymy usługi IT od 2009 roku, tworzymy indywidualne rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne. Dostarczamy usługi w zakresie telefonii stacjonarnej i komórkowej, Internet, usługi kolokacji. Administrujemy serwerami oraz zarządzamy sieciami teleinformatycznymi, realizujemy usługi dla podmiotów z branży call center.

TELECOM-SERVICE Urządzenia Telekomunikacyjne i Elektroniczne inż. Hieronim Hejwosz

Firma działa od 1984 roku. Zajmuje się montażem i serwisem central telefonicznych oraz wykonawstwem sieci teleinformatycznych.

Posiadam stronę internetową telecom-service.ngb.pl